2018-02-16
Budapeszt - nurkowania w zalanej kopalni.

Witajcie!

Dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy do Budapesztu, mega miejsce z mega klimatem i mega nurkowaniami. Pora tam wrócić,
nieśmiało pytacie jakie uprawnienia trzeba mieć i odkładacie wyjazd na kiedyś tam....
Zapraszam Was na wyjazd nie kiedyś tam ,ale konkretnie 21-22 kwiecień 2018 r.
Tym razem wyjazd dedykowany jest dla każdego nurka ,który chciałby zanurkować w takiej perełce jak Kobanya Mine Diving, jest to z pewnością miejsce mega w skali światowej. Nie potrzebny Wam będzie zestaw twin ,lub sidemount.. potrzebny będzie dobry humor i chęć nurkowania w tak wyjątkowym miejscu.
Nurkowania prowadzone będą w korytarzach,komnatach gdzie są "kieszenie powietrzne" czyli upraszczając w każdej chwili można się wynurzyć na powierzchnię, co prawda nie zobaczycie wtedy słońca, tylko sklepienie korytarzy kopalni :) tak dla jasności nurkowania prowadzone będą w kameralnych grupach z instruktorami.Na nurkowania zabieramy butle 15l, 2 latarki ,najlepiej suchy skafander.
Co mogę zagwarantować,to... komfortową podróż z wesołą ekipą, bezpieczne nurkowanie po którym będziecie chcieli tylko więcej ,nadzór instruktorów + całe zabezpieczenie tlenowe, zdjęcia/film z nurkowania, nocleg w komfortowych warunkach, zwiedzanie Budapesztu, ogólnie świetny weekend z noclegiem (lub dwoma noclegami - opcja wyjazd w piątek. Dla osób nurkujących z butla stage i singlem na plecach popływamy troszkę dalej , warunek to cała grupa "opływana" na podobnym poziomie.
Oczywiście jeśli zbierze się także grupa zaawansowana , to specjalnie dla niej będzie indywidualny przewodnik oraz bardziej odległe miejsca.


rezerwacja miejsc oraz więcej info aquateam@nurkowanie-rzeszow.pl lub tel.515145587 ..chyba nie muszę ,ale napisze w razie gdy nie odbieram prosze o sms.
Rezerwacja max. do 15 marca, ilość miejsc zdecydowanie ograniczona, wpłata zaliczki 200zł =potwierdzenie rezerwacji.
Pozdrawiam Rafał